Vægrack 6HE

Vægrack RUN 6HE 600x600 Glasdør Grå

Vægrack 6HE

Vægrack RUN 6HE 600x500 Glasdør Grå

OM3 Fiber Patchkabel LC/LC 1,0m

OM3 Fiber Patchkabel LC/LC 1,0m

Vægrack RUN 6HE 600x600 Glasdør Grå

6HE Vægrack H.358mm x B:600mm x D:500mm. Glasdør. Lys grå. Aftagelige sideplader. Komplet og samlet.

Varenummer
F007771

Leveringsinfo: Ring for leveringstid

Vægrack 6HE 600mm x 600mm, med aftagelige sideplader og bagplade. Dør kan åbnes 180 grader og kan evt. vendes. 19" profiler på forside og bagside. Brugbar dybde 580mm Jordingskit er monteret. 16 clipsmøtrikker medfølger Kabelgennemføring i top og bund, samt bagplade Leveres samlet klar til montering med opmærknings skabelon
Specifikationer
Producent Conteg
Type Vægrack
Leveringstid Ring for leveringstid
Loading...